Faaliyet gösterdiğimiz petrol sektöründe kaliteli hizmet anlayışımız, yüksek müşteri memnuniyetini ilke edinen ve bu doğrultuda kendini sürekli geliştiren şirket kimliğimizle öncü olarak büyümeye devam etmekteyiz.

Bayiliğini yaptığımız, Türkiye’nin en önemli acenteları PETROL OFİSİ ve BP ‘nin kaliteli ve güvenli ürünlerinin satışını, müşterilerimizin beklenti ve memnuniyetini karşılayacak şekilde yapan, müşteri, tedarikçi ve çalışanlarımızla dürüstlük ve güvene dayalı ilişkiler kuran bir hizmet şirketiyiz.

Müşteri ve çalışan memnuniyeti odaklı yaklaşımımız, hizmet kalitemizi artırmaya yönelik uygulamalarımız, sürekli iyileştirme ve gelişime açık düşünce yapımızla müşterilerimize en kaliteli ve en iyi hizmeti sunmaktayız.

Değerlerimiz
Müşterilerimize değer vermek ve onların ihtiyaçlarını anlamak. Yaptığımız işlerde ahlaki değerlere önem vermek, etik olmak. Sürekli gelişim ve iyileştirme faaliyetleri içinde olmak. İşlerimizi takım çalışması ilkesiyle yerine getirmek. Dürüstlük ve güvene dayalı ilişkiler kurmak, Çevreye duyarlı yaklaşımlar sergilemek.İSEÇ kurallarına tam uymak ve takipçisi olmak,
Kanunlara, müşterilerimize, toplum ve çalışanlarımıza karşı sorumluluklarımızı tam olarak yerine getirmek ve Gelişmiş Teknolojiyi Kullanan eğitimli personel ile tek seferde doğru hizmet vererek;
Mutlu Müşteriler Yaratmaktır…

insan Sağlığı ve Çevreye duyarlı olmak,
Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak,
Enerji Sektörü ve Sivil Toplum işbirliğiyle değer yaratmak

MİSYON

Doğal Kaynakları Verimli Kullanmayı ilke olarak benimseyen, toplum yararını gözeten bir kuruluş olarak, akaryakıt sektörü ve Türkiye Ekonomisine değer katan marka olmak.

VİZYON

Cumhuriyetimizin 100. Yılında dünya standartlarında, Türkiye ve Bölgede Sektörünün güçlü bir temsilcisi olmak.

Marka olmak, en iyi hizmeti verebilmek, bunu yayabilmek ve sürekliliğini sağlamakla doğru orantılı bir kültür anlayışıdır. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek ve farklılık yaratabilmek için kendisini sürekli yenilemeyi ve geliştirmeyi ilke edinen bir ekip ile çalışmak istiyoruz.